Modelltåg bl a Märklin

100858

MÄRKLIN MM MODELLTÅG, lok 2 st, vagnar, räls, växlar, broar mm tillbehör, 2 lådor

Diverse skador och slitage

Leksaker

Modelltåg bl a Märklin
Budhistorik (19 bud)
18389
18228
18228
1 900
18202
1 800
18202
1 600

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.