Bengt Gullberg soffbord "A2"

100852

SOFFBORD, Bengt Gullberg, "A2", trehöjdsbord, formgivet i slutet av 1940-talet, teak med metallunderrede som kan ställas på tre håll, höjd 51, 72 respektive 120, 120 x 75 cm

Brännmärke, fläckar, slitage

Bengt Gullberg  soffbord

Budhistorik (28 bud)
16604
8 400
16603
8 200
16600
8 000
16597
7 800
16598
7 600

Slutpris SEK:
8 400
846 EUR, 961 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.