Gustaviansk spegel

100848

SPEGEL, gustavianskt stockholmsarbete, signerad CGF (Carl Gustaf Fyrwald, spegelfabrikör i Stockholm 1776-1825/32), höjd 80x42

Renoverad och kompletterad, slitage

Speglar

Gustaviansk spegel
Budhistorik (13 bud)
17172
17173
17172
1 700
17171
1 600
17095

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.