Erik Byström oljemålning

100846

BYSTRÖM, Erik (1902-1988):Stilleben, signerad och daterad Byström -55, olja på pannå, 63x76

Konst, Måleri

Erik Byström oljemålning
Budhistorik (26 bud)
17213
2 400
16868
16068
14886
1 900
14795
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.