Ulla Arwinge oljemålning

100844

ARWINGE, Ulla (född 1926): Utsikt från Klinteberget, signerad U. Arwinge, olja på duk, 74x92

Konst, Måleri

Ulla Arwinge oljemålning
Budhistorik (2 bud)

16976
8885

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.