Hörnskåp mahogny

100843

HÖRNSKÅP, mahognyfaner, 1900-tal, höjd 151, 86x60

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns

Hörnskåp mahogny

Budhistorik (1 bud)

8854
2011-08-29 16:55:46

2011-09-10 kl 20:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.