Bord med inredning

100842

BORD med inredning för 14 flaskor, 1800-talets slut, mahogny med hjultrissor, höjd 86, 57x60

Skador, nyckel saknas

Bord med inredning

Budhistorik (12 bud)
9776
16192
1 900
9776
1 800
15701
1 700
9776
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.