Sybord

100841

SYBORD, 1800-tal, valnöt, höjd 74, 58x40, nyckel finns

Skador

Sybord

Budhistorik (4 bud)

15908
450
14988
10438
8893

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.