Skrivbord

100840

SKRIVBORD, 1800-tal, mahogny, höjd 80, 110x58

Omfattande skador, del saknas, nyckel saknas

Skrivbord

Budhistorik (9 bud)
17161
850
16835
17160
16835
650
10820
600

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.