Lou Laurin-Lam färgetsning

100838

LAURIN LAM, Lou (född 1934): "Mary Kingsley", signerad Lars Laurin-Lam EA, färgetsning 38,5x29

Lou Laurin-Lam färgetsning
Budhistorik (2 bud)

15702
6443

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.