Salongsgrupp i Karl Johan-stil

100837

SALONGSBORD, KARMSTOLAR, 2 st., STOLAR, 5 st., Karl Johan-stil, björk, bordets höjd 76, 70x140

Slitage och lagningar

Budhistorik (20 bud)
15064
5 200
14370
5 000
15063
5 000
14370
4 800
15062
4 600

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.