Skrin

100831

SKRIN, 3 st, 1800-tal, mahogny o valnöt, delvis med inläggningar

Nycklar saknas, låsta, skador, lagningar.

Ändringar/tillägg
Låsta.

Diverse

Skrin
Budhistorik (10 bud)
13229
12347
12347
8800
750
8800
650

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.