Trumeau 1800-tal

100830

SPEGEL med konsolbord och marmorskiva, 1800-talets andra hälft, rokokostil, förgylld, spegelns höjd 226x91, total höjd 268

smärre skador

Speglar

Trumeau 1800-tal
Budhistorik (27 bud)
16567
13 000
15614
12 500
16130
12 000
15614
11 500
16128
11 000

Slutpris SEK:
13 000
1 309 EUR, 1 487 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.