Frans Odelmark akvarell

100821

ODELMARK, Frans Wilhelm (1849-1937): Kairo, signerad F. Odelmark, akvarell, ca 20,5x37,5

Liten fläck

Konst, Måleri

Frans Odelmark akvarell

Budhistorik (17 bud)
16533
5 400
16557
5 200
16533
5 000
16555
4 800
16533
4 600

Slutpris SEK:
5 400
528 EUR, 617 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.