Fruls Tilpo oljemålning

100818

TILPO, Fruls (född 1960): Ärtor, signerad Fruls Tilpo, olja på duk, 60x72,5

Konst, Måleri

Fruls Tilpo oljemålning
Budhistorik (22 bud)
16546
5 200
16410
5 000
16410
4 600
16545
4 400
16410
4 200

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.