Th Lindh oljemålning

100801

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR; Kustmotiv med fartyg, otydligt signerad Th Lindh, olja på duk, 30x46

Konst, Måleri

Th Lindh oljemålning

Budhistorik (13 bud)
13883
3 200
15417
13883
2 600
15110
2 400
13883

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.