Wilhelm von Gegerfeldt oljemålning

100800

GEGERFELDT, Wilhelm von (1844-1920): Kustmotiv med segelfartyg, signerad W. v. Gegerfeldt, olja på pannå, 18x27

Obet färgbortfall

Konst, Måleri

Budhistorik (5 bud)
13309
3 600
11368
3 200
9377
2 600
8066
7687

Slutpris SEK:
3 600
352 EUR, 411 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.