Johan Krouthén oljemålning

100798

KROUTHÉN, Johan (1858-1932): Motiv från Västervikstrakten, signerad Johan Krouthén, olja på duk, 50x74

Konst, Måleri

Johan Krouthén oljemålning

Budhistorik (37 bud)
16520
31 000
16523
30 000
16520
28 000
16522
27 000
16520
26 000

Slutpris SEK:
31 000
3 122 EUR, 3 546 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.