Tor Bjurström oljemålning

100797

BJURSTRÖM Tor (1888-1966): Utsikt, signerad Bjurström, olja på duk, 67x42

Konst, Måleri

Tor Bjurström oljemålning

Budhistorik (34 bud)
16521
12 500
16534
12 000
16521
11 500
16519
11 000
16517
10 500

Slutpris SEK:
12 500
1 259 EUR, 1 430 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.