Litograferade plåtburkar

100795

PLÅTBURKAR, 25 st., litograferade, 1900-tal, varierande format

Skador

Diverse

Litograferade plåtburkar
Budhistorik (14 bud)
18233
18153
950
15443
900
15433
850
14286

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.