Madeleine Pyk färglitografi

100793

PYK, Madeleine (född 1934): Figurkomposition, signerad M Pyk 151/250, färglitografi, 79x60

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (23 bud)
16490
2 400
16040
16385
16040
16371
1 900

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.