Litograferade plåtburkar

100792

KAKBURKAR med glaslock, 10 st, 1900-talets första hälft, ca höjd 12, 23x23

Skador

Ändringar/tillägg
Bl.a. CAP, Svea choklad, Marabou

Diverse

Litograferade plåtburkar

Budhistorik (19 bud)
18146
17701
18145
17701
15430
950

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.