Litograferade plåtburkar

100791

KAKBURKAR med glaslock, 10 st, litograferade, Cloetta, Carl M Magnusson konfektfabrik, Malmö, 1900-talets första hälft, ca höjd 12, 23x23

Skador

Diverse

Litograferade plåtburkar

Budhistorik (16 bud)
17015
1 400
16823
1 300
16823
16817
16817

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.