Litograferade kakburkar

100789

KAKBURKAR med glaslock, 10 st, 1900-talets första hälft, ca höjd 12, 23x23

Skador

Ändringar/tillägg
Bl.a. Thule, Fazetti, Olof Jerlin, Hudiksvall

Diverse

Litograferade kakburkar

Budhistorik (21 bud)
15986
1 700
14900
1 600
13509
11254
1 400
11162
1 300

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.