Alvar Jansson oljemålning

100782

JANSSON, Alvar (1922-1990): Modellpar, monogramsignerad AJ, olja på duk, 165x120

Konst, Måleri

Alvar Jansson oljemålning

Budhistorik (36 bud)
20031
13 500
19932
13 000
19929
12 500
19921
12 000
19928
11 500

Slutpris SEK:
13 500
1 319 EUR, 1 543 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.