Elisabeth Jansson litografi

100778

JANSSON, Elisabeth (född 1950): Allé, signerad Elisabeth Jansson, 294/350, färglitografi, 51x41

Elisabeth Jansson litografi
Budhistorik (2 bud)

15737
8393

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.