Fiol i mässing

100777

FIOL, signerad AC Palm, mässing, graverad dekor, längd 60
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

Skadad stråke och strängar

Allmoge

Fiol i mässing

Budhistorik (22 bud)
18421
5 800
18014
5 600
18014
5 400
18419
5 200
18014
4 800

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.