Rune Hagberg akvarell

100776

HAGBERG, Rune (född 1924); Segelfartyg, signerad Rune Hagberg, akvarell, 50x62

Konst, Måleri

Rune Hagberg akvarell
Budhistorik (2 bud)

11589
8850

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.