Tenntallrikar 1700-tal

100774

TALLRIKAR, 2+2+1, tenn, 1700-tal, bla. Lars Lundvall Jönköping, diameter 21-23,5

bruksslitage

Allmoge

Tenntallrikar 1700-tal

Budhistorik (13 bud)
18441
10044
18440
10044
850
18438

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.