Rokokofat i tenn

100773

FAT, tenn, 1700-tal, rokoko, stämplat Gudmund Östling Vimmerby 1754, längd 41x30

slitage, skada på brättet

Allmoge

Rokokofat i tenn

Budhistorik (10 bud)
11726
11318
2 800
11301
2 600
11317
2 400
11301

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.