Skålfat i tenn

100771

SKÅLFAT, tenn, stämplat G F Bauman Hudiksvall 1793, diameter 35

slitage

Allmoge

Skålfat i tenn

Budhistorik (22 bud)
18403
1 700
18387
1 600
18252
18384
1 400
18252
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.