Väggplåt väggvas koppar

100770

VÄGGPLÅT, för 2 ljus, koppar, rokokostil, höjd 44, VÄGGVAS, koppar, höjd 34
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

Ljusplåten med lagning

Diverse

Väggplåt väggvas koppar

Budhistorik (3 bud)

17849
17788
10313

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.