Ljusstakar i tenn

100769

LJUSSTAKAR, 1 par, gustaviansk stil, 1800-tal, tenn, en med otydlig märkning, höjd ca 24,5

slitage, skador, ljusmanschetter snarlika

Belysning, Ljusstakar

Ljusstakar i tenn

Budhistorik (11 bud)
17892
2 800
14643
2 600
14365
2 400
14365
14257

Slutpris SEK:
2 800
274 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.