Oljemålning orientalisk skönhet

100768

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Orientalisk skönhet, signerad W. Lani, olja på duk, 128x80

Duklagning, hål

Ändringar/tillägg
Dubblerad

Konst, Måleri

Budhistorik (9 bud)
9768
10 500
11855
10 000
9768
8 000
8951
4 200
8950
3 600

Slutpris SEK:
10 500
1 006 EUR, 1 181 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.