Förvaringslåda flaska 1800-tal bemålade

100763

FÖRVARINGSLÅDA, med 2 fack, römålad, FLASKA, daterad 1843, märkt, BLD, flaskans höjd 26
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

Allmoge

Budhistorik (5 bud)
18230
650
17998
600
11823
550
11823
10311

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.