Kittlar 1800-tal koppar

100761

KITTLAR, 2 st, 1800-tal, driven dekor, höjd 25 resp 33
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

En kittel med ostadig fot

Allmoge

Kittlar 1800-tal koppar
Budhistorik (21 bud)
18457
2 400
18373
18456
18373
14334
1 400

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.