Hämtare 1800-tal koppar

100759

HÄMTARE, 1800-tal, koppar, hänkel i smide, höjd 34, diameter 31
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

Allmoge

Hämtare 1800-tal koppar
Budhistorik (10 bud)
14325
18360
14325
950
7945
900
14324
850

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.