Anders Zorn etsning "Sommar"

100757

ZORN, Anders (1860-1920): "Sommar", ur Ord och Bild, osignerad etsning, 17,8x12

Anders Zorn etsning

Budhistorik (10 bud)
15913
2 800
16336
2 600
15913
7610
15912

Slutpris SEK:
2 800
274 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.