Sigismond Kolozsvary oljemålning

100756

KOLOZSVARY, Sigismond (Ungern 1899-1983); Läsande rabin, signerad Kolozsvary, olja på pannå, 21x14,5

Ramskador

Konst, Måleri

Budhistorik (2 bud)

11854
8077

Slutpris SEK:
391 EUR, 457 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.