Oljemålning Madonna och barnet

100755

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Madonna och Barnet, olja på duk, 46x34.

Lagningar, smärre ramskador

Konst, Måleri

Budhistorik (4 bud)

15897
15034
12244
8062

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.