Frank Lewis Emanuel oljemålning

100753

EMANUEL, Frank Lewis (1866-1948): Stilleben, signerad och daterad Frank.L.Emanuel May 1940 (?), olja på pannå, 39x30

Konst, Måleri

Budhistorik (7 bud)
16303
16301
1 700
11289
1 600
10298
10297
550

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.