H Hofland oljemålning

100752

HOFLAND, H. (1800/1900-tal): Pastoralt landskap, olja på duk, signerad H Hofland, 40x60

ramskada, lös del medföljer

Konst, Måleri

H Hofland oljemålning

Budhistorik (2 bud)

15114
8418

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.