Oljemålning 1700-tal

100750

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): "Il Padre Carlo", olja på duk, 58x45, baksida otydlig text och datering 1770?

Lagningar, rispor, smärre pastellage avfall

Konst, Måleri

Oljemålning  1700-tal

Budhistorik (11 bud)
16351
16349
16346
16281
700
16188
600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.