Skål 1800-talets början glas

100749

SKÅL, 1800-talets början, grön glasmassa, diameter 30
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

Allmoge

Skål 1800-talets början glas
Budhistorik (35 bud)
18352
7 600
18349
7 400
18349
7 000
18344
6 800
18344
6 200

Slutpris SEK:
7 600
743 EUR, 869 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.