Duran oljemålning

100747

DURAN (Frankrike, född 1943): Night Butterfly, signerad Duran samt signerad och daterad på baksidan Duran Avril -83, olja på duk, 92x74;
PROVENIENS: Galerie Alain Blondel, Paris
Stockholm Art Fair, 1984

Konst, Måleri

Duran oljemålning

Budhistorik (7 bud)
19309
12 000
18976
7 600
18975
6 000
16538
10149
3 400

Slutpris SEK:
12 000
1 208 EUR, 1 373 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.