Helmer Osslund (1866-1938) olja

100744

OSSLUND Helmer (1866-1938)
Skärgårdslandskap, signerad Osslund, olja på smörpapper fäst på papp, 15,5x29,5

reva

Konst, Måleri

Budhistorik (4 bud)

18278
3 200
14362
14362
2 500
6127

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.