Miniatyr damporträtt

100742

MINIATYR, gouache på ben, damporträtt, 1800-tal, signerad Hall

Diverse

Miniatyr damporträtt
Budhistorik (70 bud)
15835
37 000
15836
37 000
15835
36 000
15832
35 000
15833
35 000

Slutpris SEK:
37 000
3 615 EUR, 4 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.