Ann Margret Johansson skulptur

100738

JOHANSSON Ann Margret(född 1941): Kvinna med gås, lergods, signerad och daterad -97, höjd 44

Konst, Skulptur

Budhistorik (6 bud)
11657
550
11209
500
8996
450
8617
8504

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.