Munkpanna aladåbformar 1800-tal koppar

100737

MUNKPANNA, ALADÅBFORMAR, 2 st, 1800-tal, koppar, längd 26-45
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

En aladåbform med lagning

Allmoge

Budhistorik (22 bud)
18429
15261
1 900
18427
1 800
15261
14329
1 400

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.