Hans Norsbo etsning

100734

NORSBO, Hans (1897-1955): Stadsmotiv, signerad o daterad Hans Norsbo 1952, 217/300, etsning, 26x18

Hans Norsbo etsning

Budhistorik (2 bud)

16279
8413

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.